Warsztaty medialne

Title
Przejdź do treści

Warsztaty medialne

Sekcja Zawodowa Infrastruktury Kolejowej NSZZ "Solidarność"
Opublikowane według Roman Kowalski · 10 Maj 2023
W dniach od 8-11.05.2023 r. w Gdańsku w siedzibie Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” odbyły się Warsztaty Medialne zorganizowane przez Krajowy Sekretariat Transportowców dla związkowców z sekcji zawodowych działających w ramach Krajowej Sekcji Kolejarzy. Zajęcia zostały przeprowadzone w formie warsztatów.
Podczas zajęć uczestnicy uzyskali podstawowe umiejętności w zakresie:
  • zachowania przed kamerą,
  • spojrzenia na elementy swojego wizerunku, komunikacji niewerbalnej,
  • dodatkowo uczestnicy oswoili się ze światem współczesnych mediów oraz przygotowali się do skutecznego przekazywania swojego komunikatu i budowania wizerunku związkowego w mediach,
  • nabyli umiejętność rozmowy z mediami w trudnych sytuacjach.
Warsztaty Medialne Dla Struktur Związkowych w Gdańsku były doskonałą okazją dla uczestników, aby zdobyć cenne umiejętności związane z relacjami z dziennikarzami oraz tworzeniem skutecznej informacji wewnątrzzwiązkowej.
Dzięki szkoleniu, uczestnicy nabrali pewności siebie i świadomości w zakresie wizerunku i komunikacji niewerbalnej, co pozwoli im na skuteczne przekazywanie swojego przekazu w mediach.
Dodatkowo, zdobycie umiejętności w rozmowach z mediami w trudnych sytuacjach może okazać się niezwykle przydatne w przyszłości. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy zyskali wiele nowych umiejętności i wiedzy, które będą mogli wykorzystać w swojej pracy związkowej.


2023. Sekcja Zawodowa Infrastruktury Kolejowej NSZZ "Solidarność". © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wróć do spisu treści