My, NSZZ „Solidarność”, stajemy po stronie prawdy i po stronie świętości Jana Pawła II

Title
Przejdź do treści

My, NSZZ „Solidarność”, stajemy po stronie prawdy i po stronie świętości Jana Pawła II

Sekcja Zawodowa Infrastruktury Kolejowej NSZZ "Solidarność"
Opublikowane według Henryk Sikora · 25 Marzec 2023
W proteście przeciwko szkalowaniu dobrego imienia Świętego Jana Pawła II,  Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” współorganizuje Marsz Papieski 2 kwietnia br. w Warszawie w 18. Rocznicę Jego śmierci. Również niektóre Regiony organizują podobne wydarzenia.
Weź w nich udział. Jesteśmy mu to winni!
Pontyfikat Ojca Świętego Jana Pawła II w sposób wyjątkowy zapisał się na kartach historii świata, szczególnie Polski, a sam Papież odegrał niezwykle ważną rolę w wydarzeniach, w wyniku których żyjemy dzisiaj w wolnej i demokratycznej Ojczyźnie.
Uderza się w namiestnika chrystusowego na Ziemi, żeby doprowadzić do osłabienia Kościoła powszechnego. Ten atak ma służyć pomniejszeniu roli Kościoła we współczesnym świecie. Tego Kościoła, który głosi miłosierdzie, sprawiedliwość, dobro i pokój; Kościoła, który opowiada się za życiem przeciw śmierci, za małżeństwem w naturalnym kształcie - mężczyzny i kobiety; opowiada się za rodziną i autorytetem, jakim jest ojciec i matka; Kościoła, który opowiada się po prostu za dobrem – stwierdził ks. Kowalski w rozmowie z tysol.pl.


2023. Sekcja Zawodowa Infrastruktury Kolejowej NSZZ "Solidarność". © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wróć do spisu treści